Barber - fryzjer męski

Studio Tatuażu Omerta to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swój wygląd. Właśnie dlatego do Twoich usług jest również barber, który zajmie się stylizacją Twoich włosów, brody oraz wąsów. Barber to znacznie więcej niż fryzjer – to wirtuoz do spraw pielęgnacji męskiego zarostu i włosów, który jest przeszkolony w stosowaniu odpowiednich technik dla osiągnięcia najlepszego efektu.

Nasz salon oferuje najwyższą jakość usług, którą zapewniają wykwalifikowani pod okiem najlepszych mistrzów nożyczek i brzytwy styliści. Gwarantujemy zadowolenie. Umów się na wizytę i zapewnij sobie perfekcyjny wygląd.

Barber – kim jest i na czym polegają jego usługi?

Odpowiadając na powyższe pytanie, można by stwierdzić, że nie każdy fryzjer to barber, natomiast każdy barber to również fryzjer. Gdzie tkwi główna różnica? Przede wszystkim barber to specjalista do spraw typowo męskich. Choć nie zawsze jest mężczyzną, to jego klientami niemalże w 100% są właśnie panowie. Barberzy posługują się głównie brzytwą, maszynkami, trymerami, a rzadziej nożyczkami i są szkoleni w doradztwie pod kątem męskiej urody.

Usługi Barbera polegają na kompleksowym dbaniu o zarost i owłosienie męskie. Zazwyczaj korzystający z naszych usług panowie poddają się całościowym zabiegom w obrębie głowy i twarzy.

Barber Wrocław – zakres usług

Nasz barbershop to miejsce, w którym swobodnie żonglujemy pomiędzy tradycyjnymi technikami golibrody, a nowoczesnymi metodami stylizacji włosów. Używamy różnych narzędzi – brzytew, maszynek, trymerów, golarek, by osiągnąć ostatecznie pożądany cel – pełną satysfakcję po stronie Klienta.

Wśród naszych usług są:

  • strzyżenie nożyczkami,
  • strzyżenie maszynką,
  • golenie brody,
  • odsiwianie włosów,
  • zabiegi pielęgnacyjne na twarz.

Naszą ofertę uzupełniają również profesjonalne kosmetyki, które umożliwia przedłużenie efektów wizyty w salonie.

Stylista fryzur Wrocław – dlaczego my?

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na zadowolenie po stronie Klientów. Zawsze prowadzimy szczegółowy wywiad przed wykonaniem usługi, by upewnić się, że dokładnie wiemy, czego oczekuje Klient. Fach barberski poznawaliśmy pod okiem najlepszych mistrzów. Dziś kontynuujemy umiejętności, dodając do nich własny styl.

Najlepszy barber we Wrocławiu – Omerta

Nasz salon to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoją urodę. To nie salon fryzjerski wyspecjalizowany tylko w strzyżeniu, to znacznie więcej! Wpadnij do barbera, a może również zainspirujesz się do zrobienia tatuażu lub piercingu? Wszystko to w komfortowych, sterylnych warunkach, ze skupieniem na Twoje potrzeby i zadowolenie.

Gwarantujemy krótkie terminy, dogodne godziny otwarcia oraz konkurencyjne ceny usług.

Barber z dojazdem do klienta

Jesteś artystą i grasz koncert, występujesz w TV ? Nie możesz lub nie masz ochoty wychodzić z domu? Organizujesz wesele na Dolnym Śląsku i przyjeżdżają do Ciebie rodzina z całego kraju? A może zaistniała wyjątkowa sytuacja w której są potrzebne usługi naszego barbera? System włosów, strzyżenie peruki, strzyżenie włosów syntetycznych ? Dobrze trafiłeś, nasz stylista dojedzie do Ciebie w każde miejsce na Dolnym Śląsku!  Zapraszamy do kontaktu.

 

Barber  Wrocław

Masz pytanie?

14 + 12 =