Kurs Piercingu Wrocław

Kurs piercingu Wrocław – nasza oferta

Nasz niezrównany piercer, Fred, wprowadzi Cię w fascynujący świat piercingu, eliminując wszelkie tajemnice tego rzemiosła. Serdecznie zapraszamy na trzydniowy kurs indywidualny lub grupowy, pod czujnym okiem tego wirtuoza igieł.

Pierwszy dzień to nie tylko teoria, ale także praktyka. Już w ciągu pierwszych godzin wykonamy około 20 przekłuć, wprowadzając Cię w różnorodne techniki.

Łącznie na kursie wykonujemy około 100 piercingów, w tym wszystkie najpopularniejsze przekłucia ucha  (conch, industrial, tragus, flat, helix), języka  (standard tongue), sutków (nipple), pępka (standard navel), a nawet warga oraz brew.

Po zakończeniu szkolenia oferujemy indywidualną opiekę mentorską. W razie jakichkolwiek problemów służymy radą, zapewniając wsparcie na każdym etapie Twojej kariery. Każdy kursant otrzymuje od nas przewodnik po świecie piercingu, oparty na naszych ponad 25 latach doświadczenia w tej dziedzinie, zdobywanego na terenie całej Europy.

Dodatkowo prowadzimy kursy piercingu, poszerzające umiejętności Piercerów, skupiające się na konkretnych przekłuciach takich jak surface, mikrodermal czy piercing intymny. Prowadzimy również kursy doszkalające z podstawowych przekłuć. W ofercie mamy zarówno kursy indywidualne i kursy w grupie dwuosobowej.

Cena kursu :
– podstawowy 3-dniowy od 2900 zł
– doszkalającego 1 dzień 1900 zł
– surface, microdermal lub intymny 1 dzień 3000 zł

Trzydniowy kurs:

1 dzień teorii oraz praktyki: Poznaj techniki piercingu, higienę i bezpieczeństwo. Dogladaj jak  prawidłowo wykonuje się przekłucia. Zacznij pierwsze piercingi.

2 dni praktyki: Wykonuj przekłucia pod czujnym okiem profesjonalisty. Nieograniczona liczba przekłuć: Ilość przekłuć zależy od liczby zgłoszonych modeli, których my zapewniamy.

Piotr, czyli „Fred” to prawdziwa legenda w dziedzinie piercingu. Z ogromnym doświadczeniem zdobytym pod okiem światowej sławy ikon, jest w stanie wykonać dosłownie każdy rodzaj piercingu, łącznie z przekłuciami intymnymi.

Zapisz się na kurs i rozpocznij swoją przygodę w świecie piercingu pod okiem wirtuoza igieł! Nie przegap tej unikalnej okazji!