Studio Piercingu

Nasze usługi obejmują również bezpieczny i profesjonalny piercing. Wrocław może się poszczycić wieloma miejscami, gdzie można wykonać przekłucia, ale miejsce takie, jak nasze jest tylko jedno! Tylko u nas masz możliwość skorzystania z usług prawdziwego wirtuoza – piercera Piotra, zwanego „Fredem”, którego kariera obejmuje już aż 26 lat.

Wykonujemy każdy body piercing – w tym przekłucia intymne i przekłuwanie uszu. Poznaj nasze usługi i przekonaj się, że jeśli się zakolczykować, to tylko u nas!

Czym jest piercing?

Piercing to zabieg polegający na przekłuciu błon skóry i wprowadzeniu kolczyków. Do najczęściej przekłuwanych miejsc na ciele należą: uszy, nos, pępek, sutki, łuk brwiowy, warga. Piercing wykonywany jest w celu ozdoby ciała.

Studio piercing Wrocław – zakres usług

Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam wykonanie każdego body piercingu. Wykonujemy, m.in.:

  • piercing uszu – tragus, helix, daith,
  • piercing nosa – nostril, septum,
  • piercing ust – labret, medusa, monroe,
  • piercing brwi – standard eyebrow, horizontal eyebrow,
  • piercing pępka – standard navel, reverse navel,
  • piercing genitaliów – ampallang, dydoe, christina, triangle.

Salon piercingu Wrocław – dlaczego my?

Naszym największym atutem jest Fred Piercing – nasz niezrównany piercer. Wielu już skorzystało z jego profesjonalnych usług, ale nie każdy wiedział, jakie doświadczenie kryje się pod skórą tego wydziaranego dżentelmena.

Piotr piercingiem zajmuje się już od 26 lat. Jego kariera w Polsce zaczęła się dopiero 4 lata temu, bo do tego czasu przez 23 lata znajdował się w Londynie, gdzie pracował w najlepszych studiach tatuażu, takich jak: @nemesistattoo, @metamorphosistattoostudiotiv , @gypsystables, @ushuaiatattoo.london, @avinit_tattoo, @velvetundergroundtattoo , @tattoo13insoho czy @thecirclelondon. Swoje doświadczenie poszerzał pod okiem takich ikon świata piercingu jak: @samppavoncyborg, @hannibalhellmurto, @yann_brenyak czy Delilah Morcheli.

Fredowi żaden piercing nie jest straszny!

Bezpieczne przekłuwanie uszu i ciała we Wrocławiu – Omerta Tattoo

Przestrzegamy rygorystycznych zasad w zakresie bezpieczeństwa przekłuć. Korzystamy ze sterylnego, niewywołującego alergii sprzętu. Każde przekłucie jest poprzedzone fachową konsultacją, a osoba chcąca skorzystać z usługi jest oceniana pod kątem anatomicznych możliwości. Po zabiegu każdy Klient otrzymuje porady na temat pielęgnacji miejsca przekłutego oraz wymaganej ostrożności.

Dbamy o to, by cała wizyta przebiegała w luźnej, przyjaznej atmosferze. Zdecydowany na piercing? W takim razie umów się już dziś na wizytę u Freda!

 

UWAGA!

Poszukujemy Modelek na Różne Przekłucia! Dołącz do naszych szkoleń i stań się częścią fascynującego świata piercingu. Jeśli marzysz o nowym przekłuciu, masz szansę skorzystać z naszej oferty jako modelka. Koszt przekłucia w dniu szkolenia to jedynie 60 zł za każde, obejmujący jedynie opłatę za materiały, w tym kolczyki z tytanu G23. Terminy dostępne co tydzień. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i zanurz się w świecie nowych możliwości piercingu!

Fred Piercing Wrocław
Kolczyki w nosie
Piercing języka
Piercing wargi
Kolczyki w nosie i na policzku
Kolczyk w nosie, między oczami
Piercing ucha

Masz pytanie?

4 + 9 =