Kurs Tatuażu Wrocław

Kochamy naszą pracę i uwielbiamy się dzielić pasją z innymi osobami. Dlatego też u nas możesz zapisać się na profesjonalny kurs tatuażu, barberski lub piercingu. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę, np. z tatuowaniem. Są świetną okazją, by poznać podstawowe techniki, rozwinąć umiejętności w określonym kierunku oraz móc spędzić niesamowity czas w towarzystwie mistrzów w swoich dziedzinach. Mamy też kursy dla zaawansowanych, dzięki którym można rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Każdy kursant otrzymuje certyfikat po zakończeniu szkolenia. Zobacz naszą ofertę i nie przegap okazji, by uczyć się od najlepszych.

Kurs tatuażu Wrocław – nasza oferta

Zapraszamy na autorski kurs tatuażu. Wrocław to miasto z wieloma salonami tatuażu, ale może kusi Cię, by rozpocząć swoją przygodę z tatuowaniem? Jeśli tak – świetnie! Organizujemy czterodniowe, grupowe oraz indywidualne szkolenia z tatuowania.

W pierwszym dniu, zaczynamy już dziarać na sztucznej skórze, korzystając z profesjonalnej maszynki o wartości 2149 zł, którą otrzymuje od nas kursant. Ten dzień obejmuje praktyczne ćwiczenia, a także przekazywanie wiedzy na temat sprzętu, projektowania oraz tatuowania.

W dniu drugim nasz szkoleniowiec wykonuje tatuaż na kliencie i podczas tatuowania tłumaczy wszystko jak robi. Dziara, którą wykonuje szkoleniowiec, jest zarazem tatuażem konturowym, wypełnionym oraz cieniowanym. Aby kursant mógł poznać jak najwięcej tajników w różnych stylach tatuowania.

Trzeci dzień to prawdziwa jazda bez trzymanki – będziesz miał możliwość wykonania prawdziwego tatuażu na modelu, na ludzkiej skórze pod czujnym okiem szkoleniowca.

Na czwarty dzień szkolenia zapraszamy kursanta po około miesiącu od trzeciego dnia. W tym dniu, kursant również wykonuje tatuaż na modelu, którego zapewnia nasze studio. Przedtem przedyskutujemy wszystkie zagadnienia, jakie pojawiły się w głowie kursanta podczas praktykowania między trzecim a czwartym dniem. Ten ostatni dzień jest jak kropka nad i, czyli finalnym udoskonaleniem naszego szkolenia, aby kursant czuł się pewnie i zaopiekowany w każdym aspekcie swojej nowej kariery artysty tatuażu. Upewniamy się, że wszystkie wątpliwości są rozwiane, a umiejętności doszlifowane, aby każdy uczestnik mógł z sukcesem rozpocząć pracę w zawodzie.

Po zakończonym szkoleniu, w razie jakichkolwiek problemów, służymy pomocą. Każdy kursant otrzymuje od nas przewodnik po świecie tatuażu, opracowany przez nas samych na podstawie ponad 15 lat doświadczenia w tej dziedzinie.

Jeśli masz już pewne doświadczenie, zapraszamy na kurs dla zaawansowanych. Nauczymy Cię wykonywać tatuaż kolorowy w różnych stylach.

Termin szkolenia jest uzgadniany indywidualnie. Kurs tatuażu prowadzi instruktor i tatuażysta z 15-letnim doświadczeniem, który ma na koncie wiele prestiżowych nagród w polskich i zagranicznych konkursach. Cena za kurs – od 3900 zł.

 

Kurs tatuażu

Kurs tatuażu we Wrocławiu – Omerta Tattoo

Jeśli chcesz zdobywać umiejętności w zakresie tatuażu, barberstwa i piercingu, najlepiej uczyć się od najlepszych. To właśnie my zapewniamy instruktorów, którzy nie tylko mają szeroką wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie w działaniu. Przed naszymi mistrzami fach nie ma żadnych tajemnic, dlatego są w pełni gotowi, by dzielić się wiedzą i kształcić młodych adeptów sztuk. Serdecznie zapraszamy do stawiania pierwszych kroków pod naszym okiem.

W cenie kursu dostaniesz od nas cały profesjonalny sprzęt do dziarania na start. W tym między innymi : maszynka, zasilacz, tusze, igły.
Po kursie jesteś objęty naszą opieką i w razie jakichkolwiek pytań lub problemów bardzo chętnie pomożemy!

Zapisz się, bo warto!