Kursy Tatuażu i Piercingu

Kochamy naszą pracę i uwielbiamy się dzielić pasją z innymi osobami. Dlatego też u nas możesz zapisać się na profesjonalny kurs tatuażu, barberski lub piercingu. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę, np. z tatuowaniem. Są świetna okazją, by poznać podstawowe techniki, rozwinąć umiejętności w określonym kierunku oraz móc spędzić niesamowity czas w towarzystwie mistrzów w swoich dziedzinach. Mamy też kursy dla zaawansowanych, dzięki którym można rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Każdy kursant otrzymuje certyfikat po zakończeniu szkolenia. Zobacz naszą ofertę i nie przegap okazji, by uczyć się od najlepszych.

Kurs tatuażu Wrocław – nasza oferta

Zapraszamy na autorski kurs tatuażu. Wrocław to miasto z wieloma salonami tatuażu, ale może kusi Cię, by dziarać? Jeśli tak – świetnie! Organizujemy dwudniowe, indywidualne szkolenia z tatuowania. Jeśli jesteś osobą początkującą, w pierwszym dniu poznasz narzędzia warsztatowe oraz otrzymasz szereg informacji teoretycznych. Drugi dzień to prawdziwa jazda bez trzymanki – będziesz mieć możliwość wykonania prawdziwego tatuażu. Zaczniemy od ćwiczeń na sztucznej skórze, ale jeśli się odważysz – możesz zrobić dziare na sobie lub na modelu którego my zapewniamy! Jeśli masz już pewne doświadczenie, zapraszamy na kurs dla zaawansowanych. Nauczymy Cię wykonywać tatuaż kolorowy w różnych stylach.

Termin szkolenia jest uzgadniany indywidualnie. Kurs tatuażu prowadzi instruktor i tatuażysta z 15-letnim doświadczeniem, który ma na koncie wiele prestiżowych nagród w polskich i zagranicznych konkursach. Cena za kurs – od 3900 zł.

 

Kurs tatuażu

Kurs barberski Wrocław – nasza oferta

Chcesz stylizować i układać swój zarost i owłosienie jak pro? W takim razie nasz kurs barbera jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na 2-tygodniowy kurs pod okiem mistrza Mateusza – osoby, która 20 lat swego życia poświęciła fryzjerskiej pasji. Barber Mateusz to ekspert posiadający międzynarodowe doświadczenie w strzyżeniu i trymowaniu. Oprócz solidnej dawki wiedzy posiądziesz także umiejętności praktyczne.

Skontaktuj się z nami, by ustalić termin na indywidualne szkolenie dla siebie.

Kurs piercingu Wrocław – nasza oferta

Nasz niezrównany piercer Fred wprowadzi Cię w świat piercingu, dzięki czemu nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Zapraszamy na trzydniowy kurs indywidualny lub grupowy pod okiem wirtuoza igieł. W pierwszym dniu poznasz warsztat i techniki przekłuwania. Dwa kolejne dni spędzisz na wykonywaniu nieograniczonej liczby przekłuć na zapewnionych przez nas modelach.

Koszt kursu zaczyna się od 2500 zł, a termin jest ustalany indywidualnie. To oferta, której nie możesz przegapić!

Kurs tatuażu we Wrocławiu – Omerta Tatoo

Jeśli chcesz zdobywać umiejętności w zakresie tatuażu, barberstwa i piercingu, najlepiej uczyć się od najlepszych. To właśnie my zapewniamy instruktorów, którzy nie tylko mają szeroką wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie w działaniu. Przed naszymi mistrzami fach nie ma żadnych tajemnic, dlatego są w pełni gotowi, by dzielić się wiedzą i kształcić młodych adeptów sztuk. Serdecznie zapraszamy do stawiania pierwszych kroków pod naszym okiem.

W cenie kursu dostaniesz od nas cały profesjonalny sprzęt do dziarania na start. W tym między innymi : maszynka, zasilacz, tusze, igły.
Po kursie jesteś objęty naszą opieką i w razie jakichkolwiek pytań lub problemów bardzo chętnie pomożemy!

Zapisz się, bo warto!