Tatuaż pod narkozą

Jako jedyni w Polsce i drudzy w Europie mamy w ofercie usługę „no pain tattoo” czyli tatuaż pod narkozą. To propozycja skierowana do wszystkich, którzy obawiają się bólu związanego z wkłuwaniem igieł, chcą wykonać duży tatuaż, np. pleców lub zależy na szybkim gojeniu tatuażu.

Tatuaż bezbolesny jest wykonywany z zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa, pod nadzorem anestezjologa i pielęgniarki, a maksymalne zadowolenie z jakości wykonanego na skórze obrazu zapewniają nasi mistrzowie dziarania. Dowiedz się więcej o usłudze i dowiedz się, czy tatuaż ze znieczuleniem ogólnym to rozwiązanie dla Ciebie.

Czym jest tatuaż pod narkozą?

No pain tattoo to usługa tatuażu wykonywana w znieczuleniu ogólnym lub lekkiej sedacji. Procedura odbywa się opieką pielęgniarki i anestezjologa, którzy kontrolują wszystkie funkcje życiowe do momentu odzyskania przytomności. Ponieważ tego rodzaju tatuaż dotyczy zazwyczaj dużych obszarów ciała, np. całych pleców, w wykonanie obrazu zaangażowanych jest 5 lub 6 tatuażystów. Po wybudzeniu osoba ma wykonane 100% tatuażu. Tak szybkie wykonanie obrazu na tak dużej powierzchni nie byłoby możliwe bez znieczulenia ogólnego. Wymagałoby to kilku sesji, przerw w działaniu oraz zmian pozycji ciała. Decydując się na tego rodzaju usługę, masz możliwość zrobienia dużego tatuażu znacznie szybciej.

Klient ma podawany od razu między innymi antybiotyk przeciwzapalny dożylnie, by tatuaż goił się szybciej. Sportowcy nie wypadają z treningów 5 czy 6 razy, tak jak musiałoby się to stać podczas normalnych sesji tatuowania. I co najważniejsze – zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Tatuaż ze znieczuleniem ogólnym – ważne informacje

Osoba, która chce wykonać tatuaż bezbolesny ze znieczuleniem dożylnym musi przejść procedurę kwalifikującą do znieczulenia. Konieczne jest wykonanie badań medycznych oraz odbycia konsultacji z anestezjologiem potwierdzających możliwość poddania się tego rodzaju zabiegowi.

Tatuaż bezbolesny – dla kogo?

Tego rodzaju usługa jest dedykowana wszystkim, którzy:

  • boją się bólu związanego z tatuowaniem,
  • chcą w czasie jednej sesji wykonać duży tatuaż, np. na plecach,
  • uprawiają sport i nie chcą wypaść z treningów.

Tatuaż pod narkozą Wrocław – Omerta Tattoo

Wykonany tatuaż całkowicie bezbolesnie z gwarancją zadowolenia z efektów. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły usługi oraz zarezerwować termin.

stanowisko tatuaż pod narkozą

Masz pytanie?

14 + 12 =